aboutus  با آتی مهر کالا راه روشنی برای آسان سازی مشکلات امروزی

با توسعه اینترنت و دگرگونی فرهنگ خرید هر روزه تعداد بیشتری از مردم جهت خرید از فروشگاه های معتبر اینترنتی ترغیب می شوند و افراد این شیوه خرید را منطبق بر زندگی مدرن می بینند. این شیوه خرید با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ تر شده است. از ارزشمندی زمان تا مشغله های روزانه و بدست آوردن وقت لازم برای اولویت ها ؛ همه و همه جامعه و افراد آن را به استقبال از راه حل های جدید جهت تمامی ملزومات زندگی امروزه سوق می دهد و با استقبال فراوان روبه رو کرده است. کثرت و توسعه روز افزون این فروشگاه ها باعث شده است تا مردم بتوانند با طیب خاطر و آسوده، هر آنچه را که دوست می دارند انتخاب کنند و قدرت مانور و تصمیم گیری در مورد کیفیت و کمیت محصولات و فروشگاه ها آسودگی فراوانی را برای آنها فراهم کرده است. با این وجود و با توجه به مشکلات اقتصادی و عدم ثبات دستاوردهای مالی مشخص در تمامی اقشار جامعه شرکت اینترنتی آتی مهر کالا در طرحی کم نظیر در صدد بر آمده است با وجود تمامی معضلات، شرایطی را جهت تخصیص اعتبارات لازم برای تمامی کاربران فراهم آورد تا اولین و اساسی ترین معضل خرید که مهیا بودن شرایط مالی می باشد توسط کارتهای اعتباری تا سقف 30/000/000 تومان مرتفع گردد.

تمامی کاربرانی که تمایل به خرید از سایت آتی مهر کالا را دارند می توانند طی مراحل زیر اقدام به خرید نمایند:

  1. مراجعه به سایت آتی مهر کالا و انتخاب اقلام مورد نیاز با برند درخواستی
  2. تهیه پیش فاکتور از طریق
  3. مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک مهر اقتصاد و ارائه پیش فاکتور و دریافت وام مورد نظر.
  4. پس از دریافت وام محصولات طبق قیمت و لیست ارائه شده جهت خریدار ارسال می گردد.

 

 

مشتریان محترم می توانند قبل از تهیه پیش فاکتور از حق انتخاب گسترده و اطلاعات موجود نهایت استفاده را ببرند.

آتی مهر کالا در نظر دارد در شرایط اقتصادی امروز خدمتی بسیار نو و متعالی به تمامی مردم عزیز و محترم ارائه نماید و با تمهیدات درست و مدرن امکان استفاده از زندگی آسوده تر و با آسایش بیشتری برای تمامی اقشار جامعه فراهم آورد.

آتی مهر کالا امید آن را دارد که با یاری پروردگار و حمایت بی شائبه مدیریت محترم بانک مهر اقتصاد و پرسنل کارآزموده، جوان و سراسر امید خویش بتواند با اجرای این طرح اقدامی نو و انسان دوستانه در جهت رفاه حال تمامی افراد جامعه ایران عزیزمان بنماید.

همکاری با سازمان ها:

با توجه به میزان وام دریافتی و بهره اندک سود وام، تمامی ارگانها و سازمانها می توانند در صورت تمایل به صورت گروهی و یا تک کاربر به نزدیکترین شعب بانک مهر اقتصاد مراجعه کرده و پس از کسب اطلاعات، اقدام به درخواست وام با شرایط مطروحه از طرف بانک نمایند.

تهیه جدول

 

تماس با آتی مهر کالا:   

دفتر مرکزی: 

مرکز امور مشتریان:

رسیدگی به انتقادها:

فکس:

آدرس:  تهران ضلع شمال شرقی میدان پونک طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد، پلاک 2